La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1997 Culés

konto usunięte

2

Przyjemnością będzie zobaczyć Lionela Messiego w kolejnym sezonie, myślę, że będzie się tam potężnie bawił piłką. Wierzę w złotą piłkę a także kolejne sukcesy reprezentacyjne. To jak w ostatnich latach odjechał Messi innym piłkarzom... imponujące. Szkoda, że nie wrócił do Barcy, przez kolejne lata byłby najlepszy i tak jak do tej pory nikt mu nie mógłby zagrozić.

Często myślę, że Messi nie mógł patrzeć na treningach na takich zawodników jak dembele. Parodia piłkarza w tak wielkim klubie od lat. Jak mamy wrócić na szczyt? W zarobkach dembelka zmieściłby się Messi a także zostałoby dla fachowca typu: Alemany.
Niech żyje wielki futbol, w wykonaniu fantastycznych zawodników a nie parodystów których jeszcze mogą dać na kapitanów... dramat.

8

@Crystal37 wielki futbol- MLS wybierz jedno.
Messi z wielkiego footballu wypisał się najpiękniej jak można(wygrał MŚ), a odejście do MLS tylko to przypieczętowało.

1

@hayek Messi i Ronaldo są już poza poważnym futbolem, paradoksalnie ratuje ich pilka reprezentacyjna i za rok Euro i Copa. Mbappe i Haaland to nowi królowie wielkiej pilki. No może Lewus w świetnej formie też ma do tego predyspozycje.

konto usunięte

0

@barcelonaLM Mogą się dwoić i troić, w mojej opinii jeszcze kilka lat minie zanim ktokolwiek będzie lepszy od Messiego ( jak odejdzie na emeryturę)

0

@Crystal37 Messi możliwe że otrzyma jeszcze złota piłkę za wygranie MŚ, ale jeśli tak się stanie to będzie to ostatnia złota piłka z ery Messi/Ronaldo

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?