- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1573 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
165
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Conradxc
4
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1573 Culés
0
Zdobyte singlowe turnieje wielkoszlemowe per rok, licząc od roku pierwszego triumfu do ostatniego (10+ szlemów w Open Era).
Mężczyźni:
1. Borg - 1,57 (11 GS w 7 lat)
2. Djoković - 1,53 (23 GS w 15 lat)
3. Federer - 1,33 (20 GS w 15 lat)
4. Nadal - 1,29 (22 GS w 17 lat)
5. Sampras - 1,17 (14 GS w 12 lat)
Kobiety:
1. Court - 2,20 (11 GS w 5 lat)
2. Graff - 1,83 (22 GS w 12 lat)
3. Evert i Navratilova - 1,50 (18 GS w 12 lat)
5. S. Williams - 1,28 (23 GS w 18 lat)
1
@barcelonaLM Carlitos zrobi ladny wynik
2
@barcelonaLM Borg teraz swojego syna pcha na turnieje ATP już jakoś od roku. Na początku kompromitacje były ale ten turniej w Bastad może zaliczyć do udanych
0
@Encore jak wygra USO to ma ratio 3,00 :D
@Emhyr właśnie zauważyłem nazwisko Borg na Sofascore i myślałem czy to jakaś rodzina, w końcu Szwed
2
@barcelonaLM już chciałem pisać "gdzie Iga", ale doczytałem, że +10 szlemów. Seles nie ma tutaj z podobnych powodów, bo ma 9. Gdyby nie to, to by wyprzedziła Serenę. Byłaby na poziomie Navratilowej. A umówmy się. Wiemy co tam się stało z Nią. Realnie to miała 8 w 4 lata. Daje to 2 na rok.
Iga ma w 3 lata zdobyła 4 trofea, czyli 1,33 na rok.
1
@barcelonaLM Ale talentu wielkiego nie ma. Już 20 lat ale nie sądzę że wskoczy chociaż do top150 rankingu
0
@michal26 No Seles jakby nie idiota z nożem, mogła naznaczyć ciekawą ere w tenisie.
0
@Emhyr Ze spokojem wskoczy, 20 lat w męskim tenisie to stosunkowo niedużo.
0
@JimMorrisonFCB Zobaczymy ale zwykle ci co już po 17-18 lat mają to widać ze coś z nich będzie