La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1838 Culés

2

PiS-ory teraz udają takich twardych wobec Ukrainy...hm.. kiedyś pan premier mówił przed wyborami, że wirusa nie ma.. a jakiś czas później był lockdown, i zamknięcie gastronomi na 2 tygodnie, które trwało 9 miesięcy..
Ps: uważam, że to dobrze, że Polska pomagała Ukrainie i nadal to robi (i oby oczywiście, by Ukraina wygrała ta wojnę) .ale oczywiście należy dbać też o polskie interesy, na tym polega polityka zagraniczna..
@Kgorecki2500 @Barca1992 @michal26 @Kondziubarca

0

@tomek8756 Szczerze mowiac nie widze zwiazku miedzy tymi dwoma wydarzeniami.

konto usunięte

3

@JimMorrisonFCB Tomiemu hormony buzują i klasycznie szuka herbów

1

@JimMorrisonFCB Oczywiście, że jest... wtedy przed wyborami prezydenckimi Morawiecki, mówił, jak to jest super i że wirusa nie ma...( po to wygrać wybory), a teraz zmieniają nieco retorykę wobec Ukrainy, bo tak mówią sondaże...po wyborach, może być po staremu..
Bardziej tu chodzi o działanie pod publiczkę..
kolega @barcelonaLM dobrze napisał:)

4

@tomek8756 Udają twardych, bo widzą co robi Konfederacja i jak to wpływa na ich wyniki. Jednakże PiSiory rzeczywistości nie zakłamią, cały ostatni rok granica była otwarta i dlatego tak zboże ukraińskie zalało Polskę. Obudzili się dopiero po protestach rolników

0

@DaPidejpi Kolego, już lepiej pisz o tych piramidach w Egipcie, co zostały zbudowane przez kosmitów:)

konto usunięte

1

@tomek8756 Tomi, a ty idź dalej udawaj, ze jesteś za legalizacja zioła i ze walisz alko, a później 0% siorbiesz

0

@DaPidejpi Piję alko, ale oczywiście nie często i raczej nie piszę o tym na LR , bo nie ma czym :)

konto usunięte

1

@tomek8756 nic mi nie wmówisz hehe

0

@DaPidejpi Możemy się kiedyś napić razem :)

konto usunięte

1

@tomek8756 ty już nie pamiętasz Tomi?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?