La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 948 Culés

1

Oppenheimer - SPOILER

1

@qbuteq Byłem na premierze w piątek, a właśnie wróciłem z powtórnego seansu i muszę powiedzieć, że oglądając ten film drugi raz wiele się zyskuje. Zwraca się uwagę na sporo detali, ilość nazwisk już nie jest tak przytłaczająca i niektóre dialogi mająz zupełnie inny wydźwięk. Natomiast podczas obu seansów kulminacyjna scena wybuchu bomby wywołała te same reakcje - nastała totalna cisza, a na sali nikt w tym czasie nie chrząknął, nie kaszlnął, nie zaszeleścił chipsami. Każdy z oczami jak 5 złotych czekał na dzwięk eksplozji, moim zdaniem to coś niesamowitego, że Nolan potrafi tak zahipnotyzować widownię. Albo w mojej opini bardzo mocna scena z "wyborem" miasta w Japonii które zostanie zbombardowane - "to Kyoto nie bo tam byłem na miesiącu miodowym, piękne miasto he he". Polecam iść drugi raz jak ktoś się waha, jeszcze bogatsze doświadczenie od premierowego obejrzenia

konto usunięte

0

@qbuteq a co to się stało że dwa razy byłeś na jednym filmie w kinie? Ja bym chyba tak nie mógł

0

@MesQueUnClub96 Ja byłem dwa razy na Awatarze 2 xD

1

@Kgorecki2500 Ja to samo xD
Zresztą na ostatnim Bondzie i F&F 10 też byłem dwa razy :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?