La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1381 Culés

7

Dziś/jutro po raz pierwszy nie obejrzę meczu. Urlop z słabym zasiegiem... tego nie przeskoczysz. Oglądam każdy mecz 38 kolejek w lidze + puchary... No i pytanie
Z jakich wy opresji wychodzilscie by obejrzeć mecz?

Ja kiedyś jeszcze o 20 45 pojechałem z Wesela (60km do domu)żeby obejrzec finał LM Barca Arsenal. Pod pretekstem że sąsiad dzwonił że zalewam mieszkanie.

Jak wróciłem powiedziałem że to musi cieknąc skąd indziej. Koledzy wtedy bawili się w specjalistów i wyszło że pewnie gdzieś po rurach w budynku od gazu czy tam wody musi spływać ;D

4

@BordowyPtak szukaj baru na urlopie co puszcza mecz, dwie pieczenie na jednym ogniu bo jeszcze browarka walniesz

0

@BordowyPtak Byłem ostatnio na weselu w dniu finału Rolanda Garrossa i Ligi Mistrzów. Impreza była w hotelu gdzie w głównym holu na wielkim ekranie puszczali mecze i jak łatwo się domyślić połowa gości zamiast tańczyć (w tym również i ja ) to częściej wychodziła na korytarz żeby sobie zerkać na mecze xD

konto usunięte

1

@BordowyPtak

Finał pucharu Anglii z Chelsea 2 sezony temu.

Karne, a mnie sraczka złapała.

Człowiek musi mieć swoje priorytety więc zesrałem się w gacie. i oglądałem dalej.
Było warto i chętnie to kiedyś powtórzę

0

@Janas11224 25 km od miasta w którym wątpię że jest bar :D co dopiero mecz :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?