La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 954 Culés

konto usunięte

7

Środek pola PSG był marny, ale teraz to będzie już jakaś przeciętność. Kto tam będzie grał? Vitinha - Ruiz - Soler xD? Tutaj będą musieli rozbić bank żeby OM im ligi nie ściągneło

9

@AFA90 jeszcze stracili Leo i odejdzie Mbappe zapewne, a Ney wypadnie na pół sezonu. Absolutnie nie będą pewniakiem nawet do Ligue1. W kontekście LM to też wypadają wówczas z takiej pierwszej linii zespołów o których się mówi.

6

@AFA90 I dobrze, nic tak nie cieszy jak upadek na ryj tego pseudo klubiku

Oby nie udało im się kupić jakiejś gwiazdy do środka pola

konto usunięte

2

@mekston No jak odejdzie Mekambe, to z marszu będą musieli wydać z pół bańki na wzmocnienia :D

0

@mekston I git, niech zaliczą degrengolade i upadną i rozwalą sobie wiadomo co :)

0

@AFA90 bez Mbappe to tam nie ma nawet pol napastnika, Lucho może znowu klepać do śmierci jak z Marokiem

konto usunięte

0

@HighestInTheRoom Do samego środka będą musieli ściągnąć ze dwóch graczy światowego formatu.

1

@AFA90 zobaczymy po kogo pójdą wówczas - ale na rynku wcale może nie by ć tak wiele opcji

konto usunięte

1

@mekston W poprzednim sezonie mówiło się, że brakującym ogniwem w środku jest Vitinha. Faktycznie na początku wyglądał bardzo dobrze, ale już po mundialu całkowity zjazd. Na Neymara to nawet nie liczę, bo wydaje mi się, że po tym mundialu, już mu się po prostu nie chce starać. W kontekście Brazylii również nie biorę go w obecnej formie za jakieś ogromne zagrożenie dla rywali

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?