- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1392 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
18
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
NeroTFP1
18
Niedawno internet obiegła informacja, że młody chłopak sprzedawał lemoniadę na jednej z... » Czytaj dalej
11 odpowiedzi
ranger3120
21
https://wykop.pl/cdn/c3201142/97619538e7ad6e6f49821b5fb841becbe0467dcdd7938336657ca390d701ece3,w400.... » Czytaj dalej
10 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1392 Culés
0
Dzień dobry, dzień zaczynamy od trafienia małej sarenki na drodze. Lepiej się zacząć nie mogło, ku*wa.
12
@FCB_dimiC tak to jest, jak sie pisze komentarze na la rambli i prowadzi samochod jednoczesnie ;P
0
@zodiak_10, hehehe zabawny jesteś jak świnia w trampkach
56
@FCB_dimiC a co ty masz taki zly humor jakbys trafil mala sarenke na drodze?
3
@zodiak_10 https://tenor.com/bd8wn.gif
0
@zodiak_10, XD hehe
1
@FCB_dimiC Skąd wiesz, że była kurłą? Trochę szacunku do zmarłej.
0
@FCB_dimiC zabiłeś?
0
@BordowyPtak pewnie nie wie, bo uciekła i padła gdzieś na łące/w lesie
Te dzięki zwierzęta tak mają, dostaną strzała, a i tak są w stanie jeszcze się oddalić i to znacznie z miejsca zdarzenia.
0
@BordowyPtak, @mrboom trup na miejscu
0
@FCB_dimiC to z 80 na budziku musiało byc
1
@mrboom, fakt, poza zabudowanym i przed uderzeniem na pewno miałem około 90, ale zanim do tego doszło to zdążyłem zwolnić do dużo mniejszej prędkości. Nawet nigdzie nie odleciała, wpadła mi pod podwozie. Wydaje mi się, że to bardziej to, że to była naprawdę mała sarenka, a nie prędkość
1
@FCB_dimiC ja z dwa lata temu też uderzyłem, normalnie mi wskoczyła między reflektory, bo były całe
I uciekła
Jechałem wolno, bo z 60, bo już wcześniej sarny widziałem na poboczu, a ta gdzieś z rowu wyleciała, w ostatniej chwili zauważyłem, bez szans na reakcje
0
@mrboom, nie wygrasz z tym niestety, może gdyby łbem nie uderzyła to jeszcze by żyła, a tak niestety. Dwie biegły, jednej się udało, druga nie dała rady
1
@FCB_dimiC może źle to zabrzmi, ale chyba lepiej tak, niż by miała żyć i się męczyć, bo pewnie jakieś nogi czy zebra by były złamane
0
@mrboom, szkoda, że przeżyła, ale lepiej żeby się nie męczyła. To akurat prawda