La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1688 Culés

konto usunięte

0

Akurat Pedri to jak i Gavi widać, że są zakochani w Barcelonie i nigdzie stad nie odejdą ;)

0

@AdiKingu96 Z Messim były te same gadki (tak wiem, że inna sytuacja) i przeszedł do PSG. Zmierzam do tego, że nigdy nie można być niczego pewnym.

Chociaż akurat Pedri wygląda mi na mądrego chłopaka i średnio wierzę, żeby tam poszedł

konto usunięte

6

@HighestInTheRoom Trochę złe porównanie bo Messi nie przeszedł do PSG bo chciał tylko mu się skończył kontrakt i klub nie był go w stanie przedłużyć

0

@Emhyr Wiesz o co chodzi.
Może źle to ująłem, przejść nie przeszedł bezpośrednio z Barcelony, ale w tym przypadku też niemal każdy sądził, że Laporta to ogarnie a Messi będzie podpisany, a skończyło się inaczej.

Dlatego dla mnie nie ma już nic pewnego w piłce, to już nie są czasy Puyola, Xaviego, Iniesty czy Tottiego, którzy mimo tego, że byli kuszeni przez innych zawsze zostali wierni swoim klubom.

konto usunięte

0

@HighestInTheRoom Pedri jakby miał gdzieś odejść ale nie teraz tylko powiedzmy nie wiem za 3-4 lata to do PL. Nie wiem czy dalej będzie tam Guardiola czy Klopp ale pewnie tam. Zakładam jednak że Pedri nie odejdzie w ogóle.

0

@Emhyr Też mam taką nadzieję. A jeśli już kiedyś gdzieś odejdzie, to nie wiem czy dla tak filigranowego zawodnika Premier League będzie odpowiednia, ale jeśli poszedłby do City pod skrzydła Guardioli to byłoby chyba ok

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?