La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1746 Culés

0

Ruch gra w Gliwicach?

1

@barcelonaLM Tak,i właśnie to będzie stadion na cały sezon.No może tylko na derby z Górnikiem będzie na Śląskim.

1

@FcPortoFan1999 jaki kraj, takie San Siro

0

@FcPortoFan1999 To po co był Śląski budowany? xD

1

@barcelonaLM Stadion w Chorzowie,wciąż w budowie.Premier Mateusz,obiecał pieniążki na odbudowę stadionu przy Cichej. @takisobiektos Dla reprezentacji Polski,Ruch Chorzów nie ma aż takich funduszy na regularne wynajmowanie Śląskiego.

konto usunięte

3

@FcPortoFan1999 super oglądać pierwsze zwycięstwo Ruchu po tylu latach w Ekstraklasie ;)

0

@FcPortoFan1999 No dla mnie to trochę chorę, po co ogarniać drugi stadion w Chorzowie, skoro jest Śląski xD

0

@takisobiektos To już trzeba zapytać właścicieli Ruchu Chorzów,możliwe że stadion w Gliwicach jest po prostu tańszy.

0

@takisobiektos przecież to jest stadion przeznaczony dla LA

0

@takisobiektos Dlatego, że nie zostanie wypełniony. Koszty.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?