La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1607 Culés

0

Żenujące zachowanie Świątek. Pani sędzino przerwijmy, bo przegram. Rozumiem, że tylko Idze było ciemno, a nad Belgijką latały świetliki i stały latarnie. Nie przystoi takie zachowanie liderce światowego rankingu i to jeszcze w turnieju u siebie. Max 3 gemy zostały do końca seta. Mogły to dograć. Jestem zniesmaczony gwiazdorskim zachowaniem Igi.

4

@Don Lucas Jest to normalne zachowanie w tenisie

0

@adi7adi8 Normalne by było, gdyby to Belgijka chciała przerwać mecz, a nie 1ga. No ale jak przestało iść i set zaczął uciekać, to i wymówka się znalazła. Zrozumiałbym przerwanie gry po 2 secie. Wtedy już faktycznie byłoby i ciemno i uczciwie.

3

@Don Lucas Obie zawodniczki mają takie samo prawo to zgłosić i ostateczną decyzję podejmuje superwajzor

0

@adi7adi8 Supervisor był z Korei. Swoją drogą, to też hit, jakby Europejczyków zabrakło. :) Co on miał do gadania, jak liderka światowego rankingu i miejscowa idolka nie chciała grać? Gdyby się nie zgodził, to za rok supervisorem na tym turnieju na pewno już by nie był. Rozumiem, że takie są zasady jak napisałeś, ale to były max 3 gemy, gdzie Iga nie potrafiła zamknąć seta i czuła, że wymyka się jej z rąk. To jest fakt, który wywołuje u mnie zniesmaczeni, bo to nagle jej zaczął przeszkadzać brak światła. Mogła przerwać mecz przy stanie 5:3. Dlaczego tego nie zrobiła? Przecież te dwa gemy przegrała chyba w 10-12 minut.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?