La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1558 Culés

1

wszyscy chcą kogoś za Dembele...kiedy najlepsze byłoby nie brać nikogo po prostu.
Będzie więcej szans np. dla takiego Fermina - ostatnie lata bardziej dobitnie nie mogły pokazać, że dużo lepiej wychodzimy na stawianiu na zawodników młodych z rezerw/cantery (np. Gavi, Balde) niż jakieś dziwne tanie transfery. Tym chłopakom chce się dużo bardziej, a potem jak zaczną już dobrze grać, to nie robią problemów przy przedłużaniu kontraktów, bo gra w Barcelonie to nie jest dla nich praca jak w każdym innym klubie (Araujo, Balde, Gavi, Pedri etc.).
Po wielu latach wreszcie zaczęliśmy znowu wprowadzać La Masie i trzeba kontynuować ten trend, bo to bez sensu trzymać tak drogą akademię, jeżeli nie wprowadza się średnio 1 gracza rocznie do pierwszego zespołu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?