- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1396 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1396 Culés
30
Największy problem z FFP w Hiszpanii jest taki, że nikt dokładnie go nie rozumie, nawet kluby dokładnie nie wiedzą na ile mogą sobie pozwolić bo na końcu liczy się "interpretacja" ...
0
@Rhaan z wyjątkiem Realu Madryt, Tebas w ich stronę nie zerka, mogą sobie zatajać finanse jak tylko chcą, a Barca, żeby jednego zawodnika kupić, musi 5 sprzedać.
Tak z boku to wygląda jak jeden wielki spisek, chociaż brak na cokolwiek takiego dowodu, to dziwne jest jak nierówno traktowane są zespoły w porównaniu z rządowymi
17
@Rhaan pełna zgoda, natomiast oczywiście jest to robione celowo. Potem bawi jak ktoś mówi, że "reguły są takie same dla wszystkich" - Tebas ma naprawdę potężny margines, żeby przy tych samych regułach interpretować coś dla kogoś korzystnie albo niekorzystnie.
1
@michalgajdek Wszedzie widzisz teorie spiskowe, skad sie to wzielo?
Pozdrawiam
0
@ini_barca Gdyby nie Tebas Barca miałaby już ze 3mld długu.
Chleba i igrzysk tego żądają socios.
2
@ini_barca nie widzę tu teorii spiskowej szczerze mówiąc. Może zróbmy tak: przeczytaj te regulacje, a ja Ci zadam kilka praktycznych przykładów, to mi powiesz czy wszystko jest w nich jasne, czy jednak podlega daleko idącej interpretacji.
0
@michalgajdek Chętnie, ale odniosę się wieczorem, po pracy i jak dzieci pójdą spać. Pozdrawiam