La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1885 Culés

1

Wy ku.wa tuma.y, o czym wy gadacie że to nie wina laporty i alemanego że taka jest sytuacja. Jest to tylko ich wina. Jakby mu zaproponowali odpowiednie zarobki do jego pozycji i statusu to i klauzula by mogła byc większą, a oni myśleli że go w chuja zrobią to On ich teraz zrobił dwa razy bardziej :D I taka jest smutna prawda :D

0

@Dany9555 Tumanem to Ty jesteś. Były problemy z rejestracją graczy (w tym jego), więc zrobili co mogli żeby go zatrzymać na prośbę Xaviego. Alemany go tu nie chciał przypomnę Ci, Laporta też miał go po dziurki w nosie.
Dali mu co mogli, żeby został i tak wyszło. Teraz możemy się pożegnać i to zaakceptujmy. Klubu czyhają na takie okazje rynkowe, a Szejk to już czeka, żeby tylko skorzystać z problemów Barcy.

0

@Dany9555 ale on dostawał wyższe zarobki niż jego status

0

@Simusamu10 Dlatego odchodzi, i ja się mu nie dziwię :D jeśli klub mu proponuje jakaś sumę a inny 3 razy tyle to nie ma mu się co dziwić. Barcelona od jakiegoś czasu to jest bardziej nie udolna niż 90 letni dziadek. Nawet sprzedać takiego szrotu jak ferran lenglet dest,i inne wynalazki nie potrafią.

0

@Dany9555 Chyba nie rozumiesz. Obecnie klub podpisuje kontrakty na pewnym poziomie finansowym, gdyż wcześniej były one zawyżone i doprowadziły m.in. do kryzysu. I on był jednym z nich. Przed pandemią przepłacaliśmy na pensje, inni nie. Teraz sytuacja się odwróciła, my biedujemy, a pozostali mają szmal

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?