La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 967 Culés

0

A co z Julianem Araujo? Dostał on w ogóle jakąś szansę? Takim topowym grajkiem miał być

0

@VamosVamos Topowym wedlug kogo? Nie widzialem zeby ktokolwiek na forum wiazal z nim jakies nadzieje.

0

@VamosVamos kto tak kiedykolwiek powiedział?

1

@JimMorrisonFCB Żartobliwie mówię ze względu na nazwisko. Nadzieję były.

0

@escarabajo ciekawie... nawet nie dostał szansy

0

@ShawnC żartobliwie mówię. Chłop nawet nie dostał szansy a na pewno nie będzie gorszy niż taki Fresneda

0

@VamosVamos może dostał w drugiej drużynie, nie śledzę za mocno tamtej drużyny, i zobaczyli że słaby. Dobra gra w MLS, gra w kadrze i może nie tyle co uważałem, że będzie topowym grajkiem, ale jednak myślałem, że zajdzie dalej niż Douglas czy Dest u nas.

0

@escarabajo dziwna polityka transferowa klubu. Z takim podejściem to żaden prawy obrońca nie zagości u nas na stałe

0

@VamosVamos no ale może słabo się prezentował w drugiej drużynie i stąd decyzja o pozbyciu się.

0

@escarabajo wątpię żeby Xavi w ogóle zerknął na jego grę

0

@VamosVamos tego nie wiem:)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?