La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1625 Culés

0

Czekamy do północy. Jak nie aktywują to od jutra druga klauzula albo klękać do miecza ;) jak odrobimy chociaz polowe to będzie dobrze. Przypominam 105 podstawy i 35 zmiennych. Było podawane ile ostatecznie tych zmiennych wypłaciliśmy ?

0

@SinMistico Ale wiesz, że my nie mamy co odrabiać, bo to chodzi o zawodnika który podpisał kontrakt z kartą na ręku? Wiesz o tym prawda?

0

@maroon nie rozumiem ? Mamy do odrobienia to co za niego zapłaciliśmy. Oby udało sie jak najwiecej wyrwać.
A nawet jak zostanie na ostatni rok to w przyszłym roku będzie miał juz 27 lat, pewnie rozwali sie podczas sezonu i nikt go nie będzie chciał. Wtedy znow będzie spoglądał tylko w nasza stronę.

2

@SinMistico Przecież nic za niego nie zapłaciliśmy. Jemu już skończył się kontrakt i rok temu podpisaliśmy go jako wolnego zawodnika.

0

@maroon ale w 2017 zapłaciliśmy za niego 105 + 35 zmiennych

1

@SinMistico I w 2022 zaksięgowaliśmy już z tego powodu stratę. To co teraz Barca zarobi na transferze zaksięguje jako zysk oczywiście potrącając zarobki i premie.

0

@maroon chyba ze tak na to spojrzymy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?