- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1659 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
91
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Batys
10
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
26 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1659 Culés
0
Jednej rzeczy w ogole nie rozumiem. Zeszly sezon wyraznie pokazal ze mamy problem ze skrzydlami. Nie udalo nam sie pozbyc zadnego z lewych skrzydlowych, zamiast tego Xavi postanowil grac dodatkowym pomocnikiem. Uraz Dembele i mimo wszystko dosc slaba postawa Rapinhi z mocnymi rywalami pokazala, ze prawe skrzydlo tez wcale nie jest dobrze obstawione. Nie zrobilismy nic zeby wzmocnc ta pozycje pomimo ofert za Rapinhe. Skupilimsmy sie tez bardziej na nowym napastniku, ktory przyjdzie za 3 miesiace. Fakt jest taki ze nasza kadra wyglada aktualnie slabo jesli chodzi o skrzydla. Balde jest rewelacyjny ale odszedl Alba, ktory pasowal jako zmiennik do tej taktyki a zostal Alonso. Ferran i Fati w tym ustawieniu nie sa w ogole brani pod uwage. Z prawej wciaz brakuje ofensywnego prawego obroncy, a jedyny skrzydlowy, ktory potrafil urywac sie obroncom czy wygrywac pojedynki 1 vs 1 odchodzi. Bez urazy ale trzeba miec duzo wiary w Rapinhe ze on wskoczy na wyzszy level i sprawdzi sie w tej taktyce. Mysle, ze klub powinien bardzo przyspieszyc czysczenie kadry i sciagnac jakiegos mlodego, nominalnego skrzydlowego
0
@AlwaysBlaugrana problem jaki był w tym klubie od odejścia Neymara, dotyczył lewego skrzydła. Dembele to jednak prawa strona, Coutinho czy Griezmann to typowe 10. Przez kilka lat, obie te role pełnił Messi. Nie ma przypadku w tym że najlepsze pół roku Dembele przypadło na wiosnę sezonu 21/22. Gdzie nie miał żadnej konkurencji na swojej pozycji.
Xavi musi odpowiedzieć sobie na pytanie, czy chce grać 4-3-3, czy może 4-4-2. W pierwszym przypadku należy znaleźć lewoskrzydłowego. Kogoś o profilu gry Dembele, ale na drugiej stronie. Idealne rozwiązanie to Leao, na którego nas nie stać. Może więc warto spróbować ściągnąć Carrasco na jakieś dwa lata i szukać okazji na rynku. Bardziej prawdopodobna jest jednak gra 4 pomocnikami. Tutaj przydałby się ktoś do roli cofniętego napastnika i pewnie Barca postawi na Felixa.