- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1133 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1133 Culés
2
Nie wiem czemu tak chcecie ściągać do Barcy Cancelo.
To nie przypadek, ze co chwila zmienia klub.
I zamienią jednego głąba na drugiego.
1
@ObiwanKenobi
Hehe, Mbappe rozwali szatnie w RM. Cancelo? Dawać tego aniołka tutaj.
0
@ObiwanKenobi Od sezonu 19/20 zmienił barwy klubowe dwukrotnie(przy założeniu, że powrót z wypożyczenia to zmiana barw), Messi trzykrotnie :D
2
@hayek Trzykrotnie? Z Barcy do PSG, a potem z PSG do Miami to jest chyba dwukrotnie xD.
0
@ObiwanKenobi @DonCarletto No faktycznie Cancelo u Pepa grał chwilę....
0
@DonCarletto A co ma liczba transferów do tego w ilu zespołach był przez ten okres? xD
2
@hayek Bo napisałeś, że trzykrotnie zmieniał barwy, a barwy zmieniał tylko dwukrotnie. Grał w barwach trzech zespołów już prędzej.
0
@DonCarletto Zmienił trzykrotnie.
0
@hayek To chyba liczyć nie potrafisz xD.
3
@hayek Barca - PSG PSG - Miami.
0
@Emhyr No o to mi chodzi xD. 3 zespoły, ale dwie zmiany.
3
@DonCarletto może kolega liczy trzy, bo między PSG, a Miami był już jedną nogą u nas ;)
1
@PatrykBarca i chyba z każdego klubu odchodził pokłócony. 1 sezon Inter, 1 Juve, w City więcej, ale tez pod koniec kłótnie, pół roku w Bayernie i kłótnie.
Jakoś średnio mi się podoba takie zachowanie.
1
@FrankliN7 Jak jedną nogą, to wychodzi 2,5 w takim razie xD.