La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 748 Culés

7

Śmiesznie się czyta te wszystkie opinie typu:

"Nie ma szans. Cancelo może przyjdzie na wypożyczenie i może uda się przyspieszyć przyjście Rouge. Silva to już poza naszym zasięgiem."

Nikt tutaj nie wie jaki jest aktualny stan finansów Barcelony, czy inwestor z krajów arabskich wejdzie do klubu czy też nie wejdzie, a jeżeli wejdzie to z jakim wkładem finansowym. Nikt oprócz zarządu klubu nie wie jakie dźwingie finansowe są możliwe do uruchomienia, ale za to LR wie że ten czy tamten piłkarz jest w zasięgu klubu czy też nie jest.

Ludzie to nie fifa, a takie komentarze to zwykła ɓłazenada, pozwólcie działać osobom kompetentnym, a na koniec okienka zobaczymy czy przyjdą wartościowi następcy.
Miłego dnia.

1

@Odcinkowy mhm i dlatego sciagnelismy na kluczowa pozycje w naszym systemie gry Romeu zamiast sie bic o takich zawodnikow jak Kimmich? Juz pomijajac fakt, ze dzwignie takie jak rok temu sa niedozwolone?

0

@AlwaysBlaugrana dlaczego arabska dźwignia jest niedozwolona? Gdzie takie informacje można wyczytać? Z informacji jakie pojawialy sie na stronie wychodziło coś dokładnie odwrotnego.

0

@AlwaysBlaugrana i po co ta cała szopka z niemieckim funduszem kupującym 16% Barca Studio?
To też dźwignia zabroniona a zarząd sprzedaje dla jaj ?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?