La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1410 Culés

13

Musze sie przyznac do bledu.przez caly okres pobytu Dembele u nas bronilem go i wierzylem ze w koncu sie ogarnie,ze kontuzje w koncu przestana go dreczyc i wejdzie na najwyzszy poziom.Tak sie nie stalo i teraz odchodzi w sumie niczego u nas nie pokazujaz.tak naprawde nie przyczyniajac sie do zadnego sukcesu u nas.Zawiodlem sie,liczylen na jaka kolwiek lojalnosc,bo przez wiekszosc kontraktu dostawal ogronne pieniadze za nic.W tym momencie najdelikatniej piszac.Jestes koles zwykla ,dwu licowa menda.Zycze taki samych sukvesow jak do tej pory.Nie zaslugujesz na zadne wsparcie,ktore otrzymales od kobicow Barcy w tym moje.Wzzstkich ktorzy go obrazali.Przepraszam was,mieliscie racje

1

@Trojanek23 nie Ty jeden… nie Ty jeden :/

2

@Trojanek23 Mi chyba zasłona opadla jak zrobil karnego dla Argentyny wtedy sobie uświadomiłem jaki to jest półgłówek i spojrzenie na niego mi sie zmieniło xd

0

@Trojanek23 Mam to samo co Ty. Każdy widział że potencjał ma ogromny cały czas go broniłem itp ale teraz czuje jakąś ulgę że odchodzi i będzie z nim spokój.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?