- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1342 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
95 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
37 odpowiedzi
PIWOSZ89
5
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1342 Culés
3
Niektórzy chyba nie rozumieją, że po przyjściu Bernardo Silvy ten gość będzie od razu naszym najlepszym graczem w zespole. Więc chyba nic dziwnego że musi trochę zarabiać. Dzieciaki Pedri i Gavi jeszcze muszą im jajka obrosnąć, Lewy drewniak jak dostanie na pustaka to coś tam strzeli, obrońcy Kounde i Araujo mocni, ale to zawodnicy defensywni. Bernardo będzie tym, kto chociaż w jakimkolwiek stopniu zastąpi Messiego.
0
@TR3YWAY aha, czyli gracze defensywni nie mogą być najlepsi w zespole? XD przypominam że Marek Ter Stegen był w tamtym sezonie naszym najlepszym zawodnikiem
4
@Jakchcesz przeciętnego kibica średnio obchodzi defensywa jednak, licza się strzelone brameczki
0
@Jakchcesz Nie no oczywiście że mogą, ale do nas potencjalnie ma przyjść zwycięzca LM i jeden z jej najlepszych graczy, Araujo i Kounde tego trofeum nie mają, Marc oczywiście ma i jest to klasa światowa, ale zawsze bramkarze będą niedoceniani co pokazują złote piłki.
0
@TR3YWAY sraczem nie graczem. Widać że finał lm tylko obejrzałeś.
1
@tbas Chłopie, a Ty oglądałeś go przez kilka sezonów regularnie w City? xd
0
@marcin62 No, dlatego wielu do teraz wspomina ostatnie popisy Pique, Lengleta, Desta itd. Obrona jest bardzo ważna, zwłaszcza kiedy ma się tam parodystów
0
@TR3YWAY no właśnie obejrzałem cały sezon z ms na czele. Skończy się coutinho, miał średni sezon, na pewno nie na takie kosmiczne pieniądze jakie by trzeba wydać. Na MŚ wyglądał jeszcze gorzej, tak wiem strzelił RM. Ale całe City zagrało wybitny mecz