La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1079 Culés

0

Kompletnie nie rozumiem ludzi, którzy chcą Neymara. Poczaruję w 5 meczach i pewnie będzie miał mnóstwo kontuzji i na tym się skończzy..

0

@Kamiloza91 To i tak więcej zrobi niż Dembele :P

3

@Kamiloza91 Jeśli to będzie wypożyczenie w cenie ok.5mln. więcej niż Dembele to czemu nie? Jak widać po poprzednim sezonie my potrzebujemy piłkarza, który zrobi zamieszanie na skrzydle, bo to po prostu jest czasem nasz jedyny pomysł na strzelenie bramki.

2

@Kamiloza91
Czyli o 5 meczów więcej, niż kazdy z naszej ofensywy razem wzięty :)

0

@hayek No dobra a jak wyleci na dajmy 3/4 sezonu. Dembele niee będzie i nikogo nie kupimy i zostaniemy z tymi sami sierotami co rok temu. Jeśli Dembele nie będzie to za kasę powinidn być kupiony gracz, który nie jest szklanką,

0

@ObiektywnyKibic121 Te 5 meczy nic nie zmieni.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?