La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1527 Culés

konto usunięte

3

Mieć piłkę na 3-0, a chwile później stracić po głupim błędzie na 2-1….
:(

1

@bartas97 Stara piłkarska prawda mówi: 2-0 to niebezpieczny wynik ;)

1

@bartas97 Teraz już wiadomo czemu Fernando Santos,bał się wystawić Ledermana XD

2

@bartas97 Ja jestem trochę jak taki surowy rodzic, ale patrząc na to spotkanie uważam, że Raków nie wyciągnął wniosków i znowu brakowało zimnej krwi w wielu aspektach tego spotkania. Wynik jest dobry, ale 5 minut skupienia więcej i byłby dużo lepszy.

TVP za to wyciągnęło wnioski i dzisiaj pełny doping słyszany z odbiorników TV.

1

@bartas97 Bramkarz się nie popisał. Może i nie miał szans dostać się do tej piłki, ale on nawet nie próbował, wyglądało to tak, jakby uznał, że piłka minie bramkę. Dziwne zachowanie.

konto usunięte

1

@MesQueUnClub_87
Wróciłem cały mokry po tej ulewie, ale było warto xd

No szkoda, tym bardziej, że chwile wcześniej dobra szansa na 3-0..

2

@bartas97 W pewnym momencie to wyglądało tak jakby się włączyły na boisku zraszacze do trawy. Totalne załamanie pogodowe.

2

@bartas97 Jak ja kompletnie niezwiązany z Rakowem czuję niedosyt to co muszą czuć piłkarze, trener czy kibice. Macie piłki na 3 i 4:0, a chwilę później strzał na 2:1.

Szkoda tego, ale myślę, że na wyjeździe dopniecie swego i będzie awans do 4 rundy, a potem to już chyba wolałbym trafić na Spartę :D

konto usunięte

1

@HighestInTheRoom
Oby kurde, bo taka okazja może być raz na całe życie, będzie męczyć szczególnie ta niewykorzystana sytuacja na 3-0 chwilę przed golem :( Oby bez negatywnych skutków

0

@bartas97 Bądź co bądź, nie wydaję mi się, żeby Aris był w tym meczu lepszy niż Karabach grając u was, samo to, że mieli zaledwie jeden celny strzał po, którym wpadła bramka wiele o nich mówi i o tym jak dramatyczne musiało być Bate, że tak wysoko z nimi przegrali xD

Podsumowując, jak zagracie chociaż w 80% tak zdyscyplinowanie jak w Baku to macie awans, dodajmy do tego to, że Aris nie ma tak fanatycznych kibiców jak Azerowie.

konto usunięte

1

@HighestInTheRoom
Oby udało się trafić tam bramkę jako pierwsi, najlepiej tak szybko jak dzisiaj. Będzie mocny stres, bo presja jest duża. Tak bardzo chciałoby się już tą LE pewną i walczyć o marzenia :D

1

@bartas97 Mówię Ci, nie będzie tak źle, bo niczym im nie ustępujecie (wiadomo respekt i te sprawy), ale jest to tylko drużyna z Cypru i trzeba przecierpieć i to przepchnąć, choćby remisem jak w Baku.

Ja bym się bardziej modlił o zwycięstwo Sparty z Kopenhagą ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?