La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1613 Culés

12

Dobrze widzę, że Raków może trafić w IV rundzie eliminacji LM na kogoś z dwójki Kopenhaga/Sparta Praga?

Jeśli tak, to powiem Wam, że naprawdę nieźle. W sensie dużo gorzej by było, jakbyśmy dostali PSV, Sporting Braga, czy inne Galatasaray (abstrahując od tego czy w ogóle technicznie byśmy mogli na nich trafić).

Trzeba wierzyć w Medaliki. Dzisiaj pokazali, że są zespołem lepszym. Rewanż będzie ultraciężki, ale wierzę w nich.

Tu już ktoś wspominał. 6 lat temu Raków grał w...2 lidze. To mówimy o tego typu drużynie, a teraz są o 3 mecze od awansu do fazy grupowej LM!
A już samo przejście Arisu da im fazę grupową LE, co już mega wpłynie na morale i kasę klubową :) także super.

W czwartek kibicujemy pozostałym naszym klubom, by też odnieśli zwycięstwa, choć będzie o to mega ciężko :)

@barcelonaLM @mekston @Kgorecki2500 @tomek8756 @macio_944 @FcPortoFan1999 @adi7adi8 @GeneralXavi

1

@michal26 Tak jak przejdą Aris to wtedy ktoś z tej dwójki.

1

@adi7adi8 myślisz, że mają szansę? Zwłaszcza Kopenhaga wydaje się groźnym przeciwnikiem. Ze Spartą raczej większe szanse chyba.

Oczywiście najpierw trzeba przejść Aris...

1

@michal26 No co by nie mówić trafili najlepiej jak się da, najlepiej jakby jakimś cudem awansowała Sparta i to po dogrywce i RK.

''W czwartek kibicujemy pozostałym naszym klubom, by też odnieśli zwycięstwa, choć będzie o to mega ciężko :)''
Nie tylko w czwartek, bo dzisiaj o 20:00 gra Pogoń na wyjeździe z Gent ;)

1

@HighestInTheRoom a rzeczywiście xD zapomniałem, że w środę też LKE gra :)
No to powiem tak. Remis jak wygrana. Niech Pogoń coś tam zdziała, ale w cuda nie wierzę:) z tych 8 meczów najmniej wierzę w wyjazd Pogoni akurat.

0

@michal26 Sznase zawsze są zobaczymy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?