- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 923 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 923 Culés
1
Marzy mi się koniec jakichkolwiek ruchów do klubu. Z zachowaniem Fatiego i pożegnaniem Dembele Alonso i Garcii. Chciałbym tu spokoju, z tymi głupimi przepisami toczymy ciężkie bitwy a i tak w większości przegrywamy, bądź mamy roczne a nawet póltoraroczne problemy, rejestracjami. Odpuszczenie sobie szastania 70milionami tylko zostawienie ich w budżecie dałoby oddech. Perez miał jaja wogóle nie dokonywać ruchów i przeszedł przez to suchą stopą (fakt faktem że wygrywali wtedy ligę mistrzów jakimś cudem ale i tak). My mamy trochę więcej powodów na zaciskanie pasa. Kibic dzisiaj chce sukcesu żeby jutro płakać, bo klub dalej ma problemy z najprostszymi operacjami. Nie mówię o nie dokonywaniu ruchów, tylko o obecnym braku oszczędności, wręcz dryblowaniu między przepisami FFP la ligi. Myślę że hajs z Dembele i awans do 1/8 lm (co jest gwarantem nawet bez Dembele bo nie wierzę w dalsze blamaże) , nawet bez mistrzostwa w lidze, postawi nasz fundusz w niebo lepszej sytuacji na sezon 23/24