La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 974 Culés

konto usunięte

1

W sumie Sane to byłby w teorii bardzo dobry transfer. Ma te cechy potrzebne dla skrzydłowego czyli drybling i szybkość i mógłby śmigać na skrzydle (obojętnie którym)

0

@MesQueUnClub96 Mamy Ansu, Ferrana, Raphinhe, Abde, Yamala, w styczniu przyjdzie Roque. Poza tym on chce zostać w Bayernie.

konto usunięte

0

@Bartas7VeB Czyli 4 lewoskrzydłowych i jeden prawo bez dryblingu

konto usunięte

3

@Bartas7VeB No i z tej twojej listy masz jednego normalnego skrzydłowego, dzieciaka 16-letniego i tyle

0

@Bartas7VeB Każdy z nich (nie wliczając Yamala bo nie wiadomo co wogóle z niego będzie) jest przeciętny. Fati ostatnio strzela ale to mecze towarzyskie i ten sezon to powinna być jego ostatnia szansa w kontekście pozostania w tym klubie. Kolejna kwestia to jego urazy bo jeżeli ma się łamać na treningach i więcej leżeć w szpitalach (jak Dembele) to z takiego piłkarza nie ma pożytku. Ferran jest przeciętny praktycznie na każdej pozycji na której gra i też coś ostatnio strzelił ale podniecamy się meczami towarzyskimi, które nie mają absolutnie żadnego znaczenia. Raphinha ok bo mimo że jego gra nie zachwyca to jednak robi liczby i potrafi często zadecydować o losach meczu a to jest najważniejsze. Abde powinien dostać szansę i myślę że jako zmiennik Brazylijczyka byłby ok. Yamal może być przyszłością tego klubu i gwiazdą ale jeżeli będzie tak pompowany balonik i będziemy podniecać się 1 zwodem w sparingu to ten balonik może szybko pęknąć natomiast patrząc na jego grę i to że potrafi rozruszać akcje na skrzydle to Xavi powinien dawać mu często minuty. Roque nie jest raczej skrzydłowym - owszem może tam zagrać ale on powinien tu przyjść jako zmiennik Lewego a następnie go zastąpić. Powiedzmy że mamy 4 skrzydłowych (to i tak mało jak na tak klub) ale nadal nie mamy takiego z prawdziwego zdarzenia, który weźmie piłkę, przedrybluje powiedzmy ze 2 piłkarzy i celnie tą piłkę dogra albo strzeli bramkę. Nie oczekuje drugiego Neymara, który oprócz tego że grał mega efektownie to do tego jeszcze efektywnie ale bez przesady.

0

@Emhyr Najpierw zarejestrujmy nowe umowy i nowe transfery a Xavi niech pracuje z tymi, którzy już są.

0

@MaŁolat Ansu ma dopiero 20 lat. Ostatnia szansa? Dembele dostał takich 6 :) Raphinha i Ferran kosztowali ponad 100 milionów, Xavi ich chciał więc niech z nimi pracuje a nie co rok domaga się nowych piłkarzy. Nie mamy nieograniczonego budżetu.

0

@Bartas7VeB Ansu ma 20 lat ale chcesz go trzymać w składzie tylko dlatego że ma "potencjał"? Nie interesuje mnie to ile ma lat a to jak gra i co daje drużynie. Patrząc na jego potencjał to owszem jest on ogromny ale trzeba go jeszcze wykorzystać. Kontuzje to kolejny problem - jeżeli on ma połowę sezonu stracić bo jak nie kolano to co innego to po co ci taki zawodnik w kadrze? Jeśli chodzi o Dembele to powiem tak: to że mieliśmy debilny zarząd oraz upartych trenerów to nie znaczy że teraz musi być tak co roku. Przede wszystkim po 1 grubo za niego przepłacono bo normalny klub by takich pieniędzy za niego nie zapłacił po 2 dano mu na starcie 12M pensji co jest po prostu jakąś ABSTRAKCJĄ patrząc że wówczas miał wtedy raptem 20 lat i że w BVB zarabiał niecałe 2,5M i po 3 każdy normalny klub pozbyłby się takiego piłkarza po 2 może 3 latach gdyby zobaczył jak podatny jest na kontuzje oraz jakie potrafi stwarzać problemy m.in spóźniając się na głupie treningi itd. bo każdy wolałby zarobić mniejsze pieniądze na samym transferze ale przynajmniej zaoszczędzić na pensji. Wszystko tak na prawdę wiąże się z pieniędzmi bo wiadomo że nie jest łatwo wypchnąć z klubu gościa, który inkasuje rocznie takie pieniądze mimo że większość czasu spędza na trybunach bądź w szpitalach. Trzeba zacząć od tego że głupotą było płacenie takich pieniędzy na gnoja, który miał wtedy 20 lat i tak na prawdę nic jeszcze wielkiego nie osiągnął po za tym że zdobył raptem Puchar Niemiec z Borussią w której spędził raptem sezon a że Barca była zdesperowana żeby jak najszybciej zastąpić Neymara no to niestety. Rennes sprzedaje Dembele do BVB za 35M - rok później POWTARZAM zaledwie rok później Barca daje za niego 135 więc czy to jest normalne?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?