- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 823 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
173
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 823 Culés
0
Po sprzedaży Dembele, Kessiego plus te prawa do Barca Studio, to jaki to będzie miało wpływ na transfery ?
Mówi się :
30,12.5, 60 mln, czyli łączny wpływ z tych trzech operacji.
2
@barcowy1899 mam nadzieję, że będą mogli dokonać dwoch transferów. Frimpong + Lo Celso.
0
@barcowy1899 Na razie to trzeba zarejestrować zawodników, bo uprawnionych jest trzynastu.
0
@Rewolucja123 no dobre połączenie
1
@tbas Żadnego Bernardo, Neymara i Felixa nie będzie. To sobie gwarantuje. Nawet jeśli, to Xavi dwóch zablokuje, a Bernardo zaraz przedłuży kontrakt, z resztą City nie będzie negocjować z nami, bo damy śmieszną ofertę. Patrzmy realnie i na to co potrzebuje drużyna. Wciąż brakuje interiora na zmianę, Lo Celso pasuje idealnie. Zdrowie Pedriego, forma Gaviego nie dają nam pewności co do nich. A do tego prawe wahadło wymaga wznocnienia, jeżeli chcemy, żeby Raphinha odpalił.
1
@Rewolucja123 o prawe wahadło pewnie powalczymy, ale na Lo Celso bym nie liczył. Nowy trener Totków liczy na niego co wyrażał publicznie. Sytuacja jest zupełnie inna niż kiedy był Conte i Lo Celso nie pasował do jego pomysłu przez co go lekka ręka wypożyczali. Kontrakt tez ma jeszcze ważny dwa lata, a Totki zdaje się tez maja innych stoperów wyżej na liście i Lenglet jest tylko budżetowa awaryjna opcja wiec mało tutaj ugramy. Prawdopodobnie Xavi będzie musiał się zadowolić opcja rozwojowa czyli Ferminem Lopezem jako wzmocnienie na interiorze.
Co do prawego wahadła mimo, że tez bym wolał Frimponga uważam, że Xavi dalej będzie forsował wypożyczenie Cancelo jako ta teoretycznie doświadczona i bezpieczna opcje. Oczywiście tylko teoretycznie bo ostatni czas w jego karierze mowi co innego.