- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1056 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
64 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Kgorecki2500
13
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1056 Culés
0
Stdach im kupować broń wszystko zgubią są jak dzieci we mgle zapalniki się gubią.Balony wkatują rakiety wlatuja i miesiącami sobie leżą;)taja trochę pisowska szopka;) dostaną himarsy siebie ostrzelają;).....
https://www.o2.pl/informacje/zgubiony-zapalnik-rakiety-gen-skrzypczak-rzecz-niebywala-6929015805573920a
1
@Borneo Takie rzeczy się zdarzają. https://www.konflikty.pl/aktualnosci/wiadomosci/usa-apache-zgubil-rakiete/
1
@Borneo Siebie, albo protestujących górników w Jastrzębiu.
4
@hayek Ciekawe co by zrobił gdyby dowiedział się że USA zgubiło atomówkę w Hiszpanii
0
@Borneo http://www.grzechy-platformy.org/afery/
0
@hayek wiesz po sąsiedzku jedt wojna oni nie wiedzą co wpada gubią sprzęt;) parodia
0
@prison118 nie wiem co ma to wspolnego z ta amatorką ale to nie jest wszystko.Choc generalnie po nie prowadzi do autokracji a pus tak i za po nie byly zagrozone srodki z ue np kpo 150 mld czy 1mln euro dziennie a to nie wszystko bo za orzecznictwo tk beda dalsze kary.Przy jednocześnie zadluzeniem przez pis 270 mld fundusz covidowy wojsko 200mld inwestycje w oze to 400 mld trzeba zbudować drugie tyle drog okolo 4 tys i dlug slyzby zdrowia 20 mld i ta banda pozwala aby 150 mld dla wlasnych szemranych interesików pozwala sobie na placanie kar czy brak kpo.A fakt ze inwestycje w wojsko czy fundusz covidowy jest poza kontrola sejmu w fundacjach.Gdyż ye po grecji i pomocy grecji wprowadzila kontrolę defucytu budzetowego.Jedniczesnie obecnie pozyczka dla polski jest jedna z najdrozych gdyz do tego doprowadził pis.
http://100aferpis.pl/
0
@tristan87 w przypadku pisu wszystko mozliwe siadomo la cabaret;)
0
@Borneo No "stdach" rzeczywiście. Balony "wkatują". "taja" pisowska szopka.
0
@maroon tylko nie Betlejemska;)