- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 932 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
9
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
73 odpowiedzi
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Kozinho.
0
Kurakao wyszło z grupy, a nas tam nawet nie ma xDDD E: Dobra, to nie kurakao, ale też beka
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 932 Culés
0
Liga już ruszyła i jakoś przekonałem się do tego Cancelo. Dla sporej części użytkowników zachowanie Neymara w przeszłości (względem klubu i imprezowy styl życia) no i potencjalne zniszczenie rodzinnej atmosfery w szatni xD to żaden problem więc i z Portugalczykiem drużyna sobie poradzi, nie będzie miał takiego autorytetu w szatni. Już sam fakt, że może zagrać na dwóch pozycjach jest dobrym argumentem, do tego nasz Brazylijski magik w końcu będzie miał kogoś kto będzie mu biegał za plecami a obaj potrafią zagrać bliżej środka i świetnie dograć w pole karne czy za plecy obrońców fajnie, że Torres zaczyna grać na jednej pozycji, bo pokazuje że dobre ma te wyjścia w tempo to i może lewy ruszy tyłek i się skupi na podstawowych rzeczach jak przyjęcie i szybka klepa i na koniec on Marcos Alonso. W końcu będzie mógł zagrać i nie stracimy przy tym całej mocy na skrzydle w postaci Balde a chłopak musi odpoczywać szczególnie, że w przeszłości miał problemy zdrowotne, każdy zna historie. Na lewej to wiadomo jak sobie radzi ale w trójce śo na ogórków w laliga wzrost i co by nie mówić (jak nie odwali babola) to całkiem dobrze się ustawia a i ta lewa nóżka rzuci parę dobrych piłek na mecz. Tylko pytanie czy Fati da sobie radę jako skrzydłowy z cofniętym Alonso i może to być miejsce dla Abde w razie wahań formy ansu do którego mam mieszane uczucia i za dobrą kaskę czemu nie, czysty zysk przy nowej starej dźwigni chłopaki może coś wymyśla. W końcu alemany zapowiadał, że będzie się działo.