La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 784 Culés

11

Jeżeli nasza gra ma opierać się na błędach sędziowskich to może my sobie lepiej ten sezon odpuśćmy. 120 minut bezproduktywnej gry. Skoro Barca nie potrafi strzelić zespołowi, który notabene na początku sezonu typowany jest do obrony przed spadkiem, to problem jest w nas, naszej taktyce, przygotowaniu pod rywala, mentalności. Czy ktoś poza Kounde i FdJ zasługuje dziś na pochwalę? Moim zdaniem nie.
Demony zeszłego sezonu odbijają się nam teraz czkawką, nasza pasywność owocuje właśnie drżeniem o wynik do ostatnich sekund meczu.

0

@HanysUF Brawo. Sędziowie są tragiczni, Damian Suarez jest idiotą ale to nie zmienia faktu, że my nie potrafimy grać w piłkę.

0

@HanysUF oczywiście że tak. Od tego trzeba zacząć xavi ma w swojej głowie wizja która jest nierealna czyli granie Barceloną bez skrzydeł i połamanym 4-3-3

1

@HanysUF Z Getafe na wyjeździe nie radzimy sobie od dłuższego czasu. Ostatni mecz wygrany w 2019

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?