La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1742 Culés

2

Żaden skandal. Gwizdnięte zgodnie z rekomendacjami UEFY. Moim zdaniem nie można określić, czy piłka nie musnęła ręki z powtórek. A rekomendacje są takie, że zagranie ręką, jakiekolwiek nie może prowadzić do bramki. Problem w tym, że takie samo "zagranie ręką" w drugim polu karnym nie byłoby nawet sprawdzane, bo nie jest "klarowne i celowe".

VAR wyeliminował oczywiste wałki, ale wskazał także absurdalność pewnych przepisów : zagrania ręką i spalonego.

Mityczna interpretacja miała sens, gdy trzeba było podejmować decyzję na bieżąco. Tak samo minimalne spalone można było zawsze tłumaczyć stopklatką.

Futbol potrzebuje zmian i dostosowania przepisów pod współczesne realia.

1

@Pressinho co powiesz o tym? Koniec pierwszej połowy




0

@LukaszFan Dokładnie ta różnica. Tutaj będzie, że wybicie, i zbyt krótka odległość żeby uniknąć ręki. Ale gdyby była w ataku, to gola uznać nie można.

Dla mnie to idiotyczne, ale takie są obecne przepisy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?