La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1813 Culés

16

Pod wieloma względami La Liga po prostu jest kolosem na glinianych nogach. Już kwestie samego zarządzania. Tebas mówi otwarcie, że jest kibicem Realu i w sumie nic się nie dzieje. Szef ligi we Włoszech powiedziałby, że on to kocha Milan albo Juventus... mniejsze kluby już by go wywoziły na taczce. Samo to jakie problemy są z rejestracją graczy czy ich przyciągnięciem. Niedługo Premier League nie tyle odjedzie, co zniknie za horyzontem. We Włoszech nie mogą utrzymać piłkarzy, ale głównym powodem jest po prostu brak środków i nie możność konkurowania na wysokość kontraktów z innymi ligami. W Hiszpanii niby są pieniądze, super sponsorzy, ale to wszystko jakby bez planu, na łapu capu, ciagle jakieś dymy z rejestracjami, z ffp itd.. Liga ubożeje, traci wizerunkowo. W większości lig top 5 istnienie takich zespołów, jak Getafe nie miałoby aktualnie racji bytu. Są inne filozofie, uważa się to za relikt przeszłości, ale w tym k...dołku ładnie się rozsiedli i nawet sędziowie im pobłażają... sędziowie do których nie możesz się odezwać, bo mozesz dostać zawieszsnie, a konsekwencji nie ponoszą praktycznie żadnych, choć od wielu sezonów się mówi, że są po prostu ch...wi. Ale władze ligi uważają, że wszystko okej. No i na koniec. Genialny, wręcz jedyny w swoim rodzaju pomysł o doliczniu czasu gry. Pierwsze mecze sezonu trwają ok. 110 minut. Mamy 38 kolejek, więc łatwo sobie policzyć, że każdy zespół zagra przez całą kampanię 12 nadprogramowych godzin XD Przecież to są opary absurdu.

konto usunięte

1

@BorzyKrzys piękny cyrk Gundo teraz myśl w co się władował po tym meczu jednym xd Piękne to było jak do sędziego pokazywał co akcje ze go popychają a sędzię nic .

2

@BorzyKrzys " Niedługo Premier League nie tyle odjedzie, co zniknie za horyzontem"

Już zniknęła niczym Znikający Punkt, a w tej chwili już ogląda pięty Serie A, a i Bundesliga zaczyna odjeżdżać (Bayern, BvB, Lipsk, Gladbach, Leverkusen).

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?