La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1562 Culés

0

To ile w wyniku jest winy sędziego, rywali i ich gry a ile Xaviego?

W 2 połowie warunki do gry zmieniły się na lepsze, bo w końcu było więcej miejsca na murawie, a mimo tego Barca nie potrafiła zagrozić Getafe, tworząc bardzo groźne sytuacje. Miałem wrażenie, że jest dużo szumu a bardzo mało konkretów.

2

@Comentateiro 33%/33%/33%

1

@Comentateiro
Często to powtarzam.
Xavi nie ma w ogóle pomysłu na grę.
Jego plan polega na wyjściowej "11", która może zatrybi w danym meczu, a jak coś nie idzie, to nie ma planu "B" i najczęściej robi zmiany 1 do 1.

2

@norbi77 Nie powiedziałbym, że robimy zmiany 1:1 wczoraj zaczęliśmy 4-4-2, a ostatnie 30m graliśmy z 4 napastnikami. Na drugą połowę wyszliśmy ze skrzydłowym po drugiej stronie, przesunięty FdJ na stopera itd. Wczoraj akurat strategia była całkiem inna na 1 i 2 połowę i co jak co mówić, że zmiany były 1:1 to tak jakby nie oglądać meczu.

0

@priest9999
Napisałem "najczęściej", a nie zawsze.

2

@norbi77 Nawet w zeszłym sezonie wielokrotnie zmienialiśmy formację z 4-4-2 na 4-3-3 w trakcie meczu i odwortonie. Nawet jakby Xavi chciał robić zmiany 1:1 to nie ma tylu pomocników by zmieniać ich zaczynając z 4, więc siłą rzeczy formacje będą inne zazwyczaj w trakcie meczu.

0

@priest9999 głos rozsądku niczym stokrotka w szambie ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?