La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 923 Culés

3

Znowu zaczyna się bronienie Lewego,bo on piłek nie dostaje xD
On jest całkowicie bierny w ataku, prawie w ogóle nie wychodził do piłek, próbuje się bawić w rozgrywające a kompletnie tego nie potrafi.
Raphinha,Fati czy nawet Abde mieli sytuację bo wbiegali na prostopadle a Lewy tylko stoi i to często w złych miejscach.
Było kilka wrzutek w pole karne po ziemi a Polak był poza polem karnym.
I to ma być nasza 9???
Murowana ławka dla niego i nie wierzę że to piszę ale Ferran gorszy nie będzie.

Gdyby to nie był Polak to byłby jechany po całości.

1

@Roobo Gdyby był Hiszpanem to by nawet słowa krytyki nie zobaczyl;

3

@takisobiektos Ciekawa teoria nie podparta faktami.
Nie widzę np tutaj na stronie by nie krytykowali Alonso,Fatiego czy Ferrana.
Natomiast dla Lewego zawsze znajdzie się jakaś wymówka.

0

@takisobiektos Tak tak, Ferran jest Hiszpanem i jest nazywany odpadem z City. O Ansu, czy Garcii nie wspomnę.

konto usunięte

3

@takisobiektos Dlatego Fati wychowanek 20-letni jest jechany od góry do dołu odkleiło cię trochę z tym znaczeniem narodowości

1

@Emhyr Pedri praktycznie bez krytki za pierwszą połowe;

konto usunięte

1

@takisobiektos No wcale bez krytyki. Większość pisała że grał bardzo słabo

0

@takisobiektos akurat przecież wielu Hiszpanów jest krytykowanych

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?