La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1417 Culés

konto usunięte

1

Myślicie o nowym trenerze jakimś dużym nazwisku ale wiecie że jak Xavi odejdzie to jego miejsce zajmie Marquez i tak to się kręci. Barca nie bierze trenerów z nazwiskiem tylko legendy. Nie mam nic do Marqueza ale ja wiem że on by wiele nie zmienił.

2

@Emhyr Póki co Xaviego bronią wyniki w lidze ale jesli odwali maniane w LM to chyba nie bedzie wyjscia

konto usunięte

0

@Encore No i zastąpi go Marquez bo oni wolą zamiast zainwestować w trenera to w ściąganie co chwilę nowych zawodników a trenera wziąć po kosztach

1

@Emhyr Zaproponuj trenera który zgodzi się na prace za 4mln rocznie.

0

@priest9999 więcej zarabia

konto usunięte

0

@priest9999 No o tym właśnie napisałem. Nie inwestują w trenera tylko po kosztach go wolą mieć

0

@krol211 Artykuł na Fcbarca z maja mówił o zarobkach 3,8mln rocznie https://www.fcbarca.com/110342-marca-rozbieznosci-miedzy-barcelona-i-xavim-w-kwestiach-finansowych-aktualizacja-17-03.html
Oczywiście to dane marci, ale kilka źródeł pisało o okolicach 4mln.

0

@Emhyr Ja widziałbym Mitchela z Girony.

0

@Emhyr Nagelsmann zarabiała około 8 mln euro rocznie czyli mniej niż przykładowo Lewy więc nie rozumiem dlaczego zawodnikowi możemy płacić dużą kasę a dobremu trenerowi nie

0

@priest9999 czyli De Zerbi który zjada Xaviego trenersko zarabia mniej

1

@krol211 Co takiego wygrał De Zerbi? Bylo wiele trenerów co trenując średniaków osiągało świetne wyniki, a potem odbijało się od lepszych ekip. Czy De Zerbi jest gwarantem, że co sezon będzie tytuł w lidze + np. 1/4 w LM.

konto usunięte

0

@AlexDark00 Nie bo to jest znowu ten sam krąg. Trener bez przeszłości z dużym klubem

0

@priest9999 praktycznie żaden trener nie da ci takiej gwarancji może Guardiola czy Klopp ale oni są nie realni

1

@Emhyr Przynajmniej ma pomysł na grę i świetnie rozwija młodych.

konto usunięte

0

@AlexDark00 Ale nie wiesz czy wytrzyma presję dużego klubu i do tego cały czas dążę że Barca od czasów Van Gaala nie miała dużego nazwiska co znaczy coś w europejskiej piłce

0

@Emhyr Nie wiem, a ty nie wiesz, czy taki Klopp się sprawdzi. Guardiola też nie był znanym nazwiskiem i co żałujesz?

konto usunięte

0

@AlexDark00 Guardiola to był fart i tyle. Nie można wiecznie rzucać monetą tylko ściągnąć kogoś kto ma ogromne doświadczenie i tytuły na koncie.

0

@Emhyr Duży trener to też nie jest gwarancja.

konto usunięte

0

@AlexDark00 Na pewno większa niż rzucanie monetą z legendami Barcelony i zamkniętą głową na inne rzeczy

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?