- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1113 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
4
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
ranger3120
4
Kobiety lubią brąz, idę się opalać
14 odpowiedzi
mekston
5
Po fazie grupowej największe szanse na MŚ przyznawane są (wg buków)1. Francja2. Argentyna3.... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1113 Culés
1
Jeżeli prawdą okaże się, że Ney nie przyszedł bo Xavi tego nie chciał, to mi już ręce opadną. W końcu mielibyśmy jakiegoś przebojowego zawodnika, który zrobi różnicę w ataku, a nie kopiemy się po czole, bo żaden z obecnych napastników nie potrafi minąć dryblingiem rywala i nie ma nawet ułamka kreatywności Neymara. Jeżeli teraz Denzel będzie forsował grę samymi pomocnikami z pominięciem skrzydeł, to cofnęliśmy się w rozwoju względem pięknego Ernesto Valverde, który grał w tej samej formacji, ale był zwyczajnie lepszym trenerem. Przynajmniej do Xaviego nie będzie teraz taryfy ulgowej. Ma stworzoną kadrę pod siebie i jak teraz odpadniemy z LM w fazie grupowej, czy tam w 1/8 to Hiszpan powinien poleciec. Trochę nawet zastanawiam się, czy nie bal się mieć Brazola w drużynie, bo jakbyśmy z nim się skompromitowali, to już nie byłoby wytłumaczenia, że sędzia zły, że trawa za wysoka, albo że nie chciało wpaść.
Jedyne co, to fakt, że Generał jest idealnym trenerem na ten okres stawiania klubu na nogi. Nie powinien narobić problemu, coś tam w La Liga ugramy i ma mniejszą presję, bo to w końcu Xavi, a nie ktoś z zewnątrz. Tylko jak klub już ogarnie się na tyle, że będzie mógł ściągać topowych zawodników, to potrzeba też topowego trenera, bo ten nasz na takiego się nie zapowiada.
Także Panie Szawi, albo ogarniasz się Pan, albo jesteś do grudnia.
0
@Kozinho. mam wrażenie, że Xaviemu pasuje taka hiszpańska, bezpłciowa Barcelona. Chętnie by jeszcze ściągnął Moratę i Olmo
0
@Kozinho. jakby z Neymarem nie wyszedł z grupy LM to już by nie miał wymówek, a tak zawsze coś wymyśli
2
@PatrychoO wygodne, selekcjoner niech uczy ich grać razem, to i w Barcelonie jakoś to będzie