La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1742 Culés

2

Raków będzie miał spore ciężary z Kopenhagą. W zeszłym roku w LM wcale Duńczycy nie byli tak zupełnie bezradni. W fazie grupowej nie przegrali żadnego meczu u siebie, remisując z Man. City 0:0, Sevillą 0:0 i Dortmundem 1:1.
Wyjazdy co prawda przegrali, ale takie wyniki u siebie z takimi rywalami?

Tu już murarka po częstochowsku może nie wystarczyć.

1

@Comentateiro Też się trochę obawiam. LM to byłby jakiś kosmos, ale jest Liga Europy co również jest super sukcesem. Także nawet jeśli nie wyjdzie, to i tak należy być dumnym.

1

@Comentateiro ale też dużo nie strzelali...ze Spartą też na 0 z przodu zagrali. Sprawa jest prosta - trzeba wygrać pierwszy mecz, a potem na wyjeździe obrona Częstochowy i tyle. Jeżeli Raków nie wygra pierwszego meczu, to moim zdaniem będzie ciężko awansować. Jeżeli wygra, nawet 1 bramką, to będą mocnym faworytem do awansu.

1

@Comentateiro Kopenhaga jest murowanym faworytem. Raków zagra bez presji oni już swoje zrobili.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?