La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1432 Culés

0

Nie wiem jak wy, ale ja się strasznie "jaram" tym nowym formatem Klubowych Mistrzostw Świata, co będą w 2025 roku. Mam nadzieję, że w tym roku zagramy super sezon w LM i się tam zakwalifikujemy (to chyba ostatni rok, żeby przegonić Sevillę czy Villarreal w rankingu UEFA!), bo oprócz super pieniędzy za ten turniej (dla zwycięzcy nawet 100 mln euro! pula nagród to 2,5 mld na 32 zespoły), to moim zdaniem będzie wreszcie ten tytuł miał pewną wartość, bo jednak będzie rozgrywany raz na 4 lata. Będą to najbardziej prestiżowe rozgrywki klubowe, bo jednak pieniądze na boisku które będą leżały są zdecydowanie większe od tych co kluby zgarniają z przedsezonowych tournee. I sporo fajnej piłki w 3-tygodniowym formacie.
Poza tym zagra tam m.in Al-Hilal z Neymarem, w przyszłym roku o awans mocno powalczy też pewnie m.in. Inter Miami. Do tego parę klubów z Brazylii i Argentyny, absolutna TOPka z Europy, Maciej Skorża jako trener japończyków ;)
tutaj macie kto jest na razie zakwalifikowany:
https://en.wikipedia.org/wiki/2025_FIFA_Club_World_Cup

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?