La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1291 Culés

4

Komentarz z Meczyków, skompilowany tam imo na podstawie Tetryków:
"w europie nie ma już słabych drużyn", "0:4 to niesprawiedliwy wynik", "nie zlekceważymy FC Bullerbyn", "Ruslan to mołdawski Ronaldinho", "wyciągniemy wnioski", "cały mecz graliśmy pod górkę", "przez pierwszy kwadrans byliśmy równorzędnym przeciwnikiem", "bramka honorowa była w naszym zasięgu", "gruzińska druga liga to nie jest słaby poziom", "cały mecz graliśmy pod słońce", "sędziował Stevie Wonder", "taktyka 10-0-1 nie zdała egzaminu", "Szachtior Koniec Świata to dobrze zorganizowany zespół", "trzeba wyciągnąć wnioski", "dobra gra przeciwnika pokrzyżowała nam szyki", "Turkmenistan świetnie szkoli młodzież", "zabrakło doświadczenia", "runda wstępna eliminacji do kwalifikacji o play-offy rządzi się swoimi prawami", "chcemy uniknąć wycieczki na Kaukaz", "to, że nie oddaliśmy strzału, nie oznacza jeszcze, że zagraliśmy źle", "Miguel to duże wzmocnienie, grał w reprezentacji bezludnej wyspy", "FC Stwory Z Mołdawskich Lasów to klub z tradycjami", "cały mecz graliśmy pod wiatr", "futbol w Narni zrobił duży postęp", "to był mecz walki", "mimo wyniku 0:5 nie przekreślałbym naszych szans w rewanżu", "piąta bramka podcięła nam skrzydła", "po kontaktowej na 1:4 odżyły nadzieje", "zabrakło szczęścia", "w drużynie z San Marino jest wielu kadrowiczów", "Atlantyda to trudny teren", "mecz z wicemistrzem Gibraltaru oddzieli chłopców od mężczyzn", "W EUROPIE NIE MA JUŻ SŁABYCH DRUŻYN"

Edit: Aha, komentarz pod artykułem o popisie Lecha.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?