La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1185 Culés

4

0

@lucas/catalan czy to byłoby częścią MŚ czy nie to dla mnie aż takiego znaczenia nie ma - o ile mówimy cały czas o 6-8 sprintach. / w sensie punkty są i kierowcy o nie równie silnie walczą teraz (widać było przecież w sprintach w Austrii czy Belgii)

Natomiast koncepcja, żeby najpierw były kwale do sprintu / sprint, a potem nie ma parku zamkniętego i są kwale i wyścig to fajna sprawa, bo

1) teraz przy suchym weekendzie to sprint jest swoistym spoilerem wyścigu - mamy park zamknięty - dowiedzieliśmy się jakie kto ma tempo i jak sobie radzi

Natomiast jeśli kwale do sprintu i sprint jedziemy w piątek, a potem trening i kwale właściwie to jest więcej niewiadomych w wyścigu + też jazda na zupełnie inaczej nagumowanym torze - piątek, a niedziela - to też sprawia, że sprint może nie dać aż tyle informacje co do opon

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?