La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1225 Culés

1

Kołodziejczak moim zdanie nie jest dla Tuska żadnym bonusem. On tak nasrał na Unie i samego Donalda że to będzie wypływać co jakiś czas a sam kaczor nie odpusci by gówno zastygło. A sami jego wyborcy (dzięki niemu właśnie bo nieźle napędził "swój świat") nigdy nie przejdą na strone partii Tuska. Niesamowite jest to że to zrobił w sumie.

0

@sokot dlaczego a co pus oferuję Polska kowalskiego.Orzecueż to obraza dla polskiej wsi. Co zrobili ze zbożem.jak myslisz dlaczego pis nie ujawnia firm ktore tym zbozem zajmowały.Dlaczego nie wyslano do afryki tego zboza ? Bo tam zalega wegiel sciagniety w sezonoe a nie przed i drewno nad ktorym pjecze na solidarna polska i eksportuje do chin.A z jakiej parti jest poseł pis z solidarnej polski ktory pilnuje interssu swojej partii.Dokogo mial pojść kolodziejczak? Do konfederacji to albo neda wztrzymywac sie od glosu albo pojda z pisem.Co to za interss? Jedyna opcja to pojść do ko zostac ministrem rolnictwa i starać sie wdrazać wlasne pomysły.Mam pytanie jak chca zmienić swoja rzeczywistość gdzue nie ma innej alternatywy?Moga byc caly czas w dupue i jeszcze przez pis nie dostaną kasy
Bo z kpo nie dostaną....On nie wyboru albo nie robić nic będą w dupie.

0

@Borneo omg chłopie. tego nie da się czytać. Kołodziejczak na pewno na tym dobrze wyjdzie ale wątpie że głosy rolników dostanie po tym przejściu ;)

0

@sokot oceniasz faceta za nim zaczoł pracować np. Jako potencjalny minister rolnictwa.Z calym szacunkiem, ale po spotkaniu z posłem kowalskim i zobaczenia w czyich rękach jest polska wieś, jest to nie poważne traktowanie tych rolników a kwestie zboża są tego wynikiem.Nie ma żadnej innej alternatywy.Bo konfa sama rządzić nie będzie a jeśli juz to z pisem.Co to zmienia.i wieś to nie jest ich domena a tu ma szanse realnie coś zrobic jako minister od rolnictwa, o ile wygrają wybory.Rolnik który płaczę że to zdrada nie ma żadnej innej możliwości na zmiany albo poseł kowalski.Moze go nie poprzeć ale strzeli sobie samobuja bo powinni uzgadniać z kolodziejczakiem co powinno być zmienione jak zostanie ministrem.Jak dla mnie to frajerstwo.Oczywiscie pisiaki zrobia z niego zdrajce wiadomo;)A i tak wiadomo że pis z solidarna polska robią wlasne biznesy w firmach które tym zbożem zajmują albo zarabianiem na wycince lasu przez eksport do chin przez solidarna polskę.W dup. Maja jakąś wieś.Jeśli nic nie zrobią bedą miec doczynienia
z tym odklejonym typem.Ruch kolodziejczaja absolutnie zrozumialy


Sam fakt że on się rolnictwem zajmuje to zdrada przez pis rolników gdzie pis ma wysokie poparcie.Wyłomy będą a to nie jest pierwszy.A innej alternatywy nie ma inaczej poseł kowalski;)tu omg nie pomoże;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?