La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1099 Culés

konto usunięte

4

Ciekawe jak się dzisiaj Chelsea zaprezentuje.
Ostatnio dobrze wyglądali, Sterling wreszcie jakoś wyglądał.

Czuje, że West Ham oklep dostanie

konto usunięte

9

@Rust_Cohle Z Poche jest jakaś niezrozumiała beka, że to jakiś cienias trenerski, a prawda jest taka, że Totki pod jego wodzą grały ofensywny futbol, regularnie występowali w Lidze Mistrzów, no i jednak grali w finale tych rozgrywek. Pracy w PSG nie oceniam, bo to dla mnie żaden wyznacznik. Jak dadzą mu popracować w Chelsea, to może tam coś fajnego stworzyć, bo już w pierwszym meczu tego sezonu było widać momentami jego pomysł na grę

1

@P33ck Pochettino z Totkami wbił do finału LM. To o czymś świadczy. To jest bardzo dobry trener

0

@Rust_Cohle ja uważam, że Chelsea w tym sezonie będzie mocna. Obstawiam 4./5. miejsce na koniec. Już z Liverpoolem wyglądali świetnie, szczególnie w drugiej połowie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?