- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1511 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
127
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
macio_944
11
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1511 Culés
7
Byliśmy w Sopocie z dziewczyną w lipcu na 5 dni i pogoda się trafiła przez polowe wyjazdu i wczoraj ostatnio postanowiliśmy jeszcze się wybrac na jeden cały dzień. Wczoraj pojechalismy i wróciliśmy tego samego dnia. Pogoda? TOP! Piękne, pełne slonce, które grzało niemiłosiernie. Wystąpiła jakaś mgła adwekcyjna, ale to w wielu miejscach tak było, ale tez przez ten czas dało się opalać. Później i tak zniknęła ta mgła i znowu świeciło pełne slonce bez zachmurzeń tak jak z rana. Łącznie bez przerwy 7,5h na plaży. Ludzi dużo, żadnych parawanów, pogoda jak na Majorce jakiejś. Zajebista pogoda. Dużo człowiek nie potrzebuje od pogody i od razu jest gitara. Takie 25-35 stopni.
Zapowiadali, że sierpień ma być chłodniejszy i bardziej deszczowy od lipca, a tu od tygodnia grzeje słoneczko, jest ciepło, chce się żyć i jeszcze tak przez tydzień ma być. Szkoda, że zaraz się to kończy i nastąpi 9 ponurych miesięcy, ale co dało lato to człowiek skorzystał.
5
@DaPidejpi Całe szczęście, że za chwilę jesień
3
@DaPidejpi A niektórzy to wolą jesień i zimę, jak jest zimno a dni są krótkie (już nie mówiąc, że jest mało słońca .... dajcie spokój z taką pogoda
Jak dla mnie lato i wiosna mogą być przez cały rok:)
0
@DaPidejpi jako że żyje tu baaaardzo długo. To nie wiem kto ci nakłamał. Nad naszym morzem Lipiec jest zawsze chu.. A sierpień znacznie lepszy. Najpewniej jest w czerwcu.
3
@HighestInTheRoom wrzesień jeszcze jakos ujdzie bo te około 20 stopni się trafia i słońca jest tez nawet dużo, ale jak już jest październik i dochodzi do połowy to się zaczyna ponuro, zimno, chłodno przez następne miesiące, aż do późniejszej wiosny
0
@HighestInTheRoom Ja jestem tolerancyjny jak mogę, ale jak widzę, że ktoś woli jesień od lata, to aż nie wiem co powiedzieć....^^
1
@tbas IMGW wydało komunikat pod koniec lipca, ze sierpień w całej Polsce ma być chłodniejszy i bardziej deszczowy
1
@DaPidejpi Dobra pogoda i brak parawanów nad polskim morzem? Impossible... ;>
2
@TheNekro94 jak byliśmy w w lipcu to tez wtedy nie było wiec te gadki wiadomo z jakiej dyskusji o parawanach chyba insiporowane zdjęciami sprzed 10-15 lat. Wtedy może pogoda się trafiła w niedziele i poniedziałek, wtorek słabiej, ale tez świeciło słoneczko, środa i czwartek dzień wyjazdu gorzej, ale wczoraj to zajebiscie. Od 10 slonce do 12, później ta mgła przez która dało się opalać i było ciepło i po 14 znowu slonce i już do końca świeciło.
0
@DaPidejpi oni wydali że lipiec będzie lepszy. Ostatnio im nawet na Twitterze napisałem bo pokazali swój radar i wyraźnie chmury z deszczem szły na północny zachód, a oni na tym radarze piszą że deszcze będzie na północnym wschodzie. To idioci nawet na dany dzień nie umieją prognozowac.
Co do parawanów to kolega był w Sopocie i tam nie ma parawanów i nie było, tak jak w Gdyni czy Gdańsku. Parawany to półwysep raczej.