La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1476 Culés

0

Korea Północna coś gotuje


8

@barcelonaLM korea północna to nawet rosołu nie ugotuje bo żarcia brakuje. Oni dobrze wiedzą że USA ich zmiotą w ułamek sekundy jak tylko pojawi się prawdziwe ryzyko ataku na Japonię albo Koreę południową

2

@barcelonaLM Ej, Kim. Poczekaj jeszcze z tą III WŚką. Mi na front nie śpieszno :P
@Rhaan Tylko, że tego nie należałoby rozpatrywać jako potencjalnego konfliktu 1vs.1 tylko takiego który może pociągnąć za sobą inne.

1

@Rhaan Tylko, że tym krajem rządzą pojebani ludzie i mają w posiadaniu atom i Korea nie posiada klasycznej doktryny użycia broni jądrowej, więc Kim może sobie ją odpalić nawet jak się opije.

0

@MesQueUnClub_87 Może, ale płw. Koreański nie jest duży. Jakby wiatr zawiał to ta radioaktywna chmura by mogła pójść na nich.

1

@DonCarletto Korea ma na ten moment jakieś 170 głowic i cały czas zwiększa potencjał nuklearny. Są to rakiety różnego zasięgu, a największy ma bodajże 15 000 km, więc to też nie jest tak, że oni mogą sobie jedynie tym atomem pierdnąć pod własne stopy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?