La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1380 Culés

10

Fermin Lopez, który pokazał się ze świetnej strony w presezonie i pokazuje, że reprezentuje poziom na miarę przynajmniej zmiennika w Barcelonie nie rozegrał póki co ani minuty, ale jest to jeszcze do wytłumaczenia, bo w obu meczach waliliśmy głową w ścianę. Natomiast to, że mając kogoś kto tak się zareprezentowal i to w meczach z silnymi rywalami, a Xavi ciągle naciska na Lo Celso, to jest serio brak szacunku dla chłopaka. Jaką Xavi wysyła wiadomość do chłopaków ze szkółki? Że choćbyście strzelili bramkę Realowi, grali świetnie z Tottenhamem to i tak będę wolał postawić na kogoś z zewnątrz.

1

@Eto'o9 R10 Fermin nie zagra bo jest w kolejce za Oriolem , Frenkiem , Gundoganem , Pedrim i Gavim .

0

@Eto'o9 R10 nie wspomnę jeszcze o dobrze ułożonej stopie z młotkiem w środku :)

0

@Eto'o9 R10 Jeszcze bym zrozumiał, gdybyśmy potrzebowali piłkarza do wyjściowej 11, bo wtedy faktycznie Fermin ustępowałby Lo Celso doświadczeniem i wytrzymałością. Ale nie, bo na 3-4 pozycje mamy Oriola, Gundo, De Jonga, Pedriego, Gaviego + Roberto, więc Fermin jak najbardziej mógłby wchodzić z ławki. Lo Celso wygląda na piłkarza co pogra raz kilka spotkań i za 1.5 roku będziemy go wypychać siłą do Arabów.

1

@ShawnC przypominam, że w meczu z Cadiz cała wymieniona przez Ciebie piątka grała od początku.

0

@Hosh opierasz to na presezonie... Więc Ferran do 11

0

@Eto'o9 R10 oczywiście a po tym trzeba było ratować wynik zdejmując ich i wprowadzając 10tke i skrzydłowych .

0

@Gaucho to akurat wada w tym Klubie

0

@Eto'o9 R10 skąd wiesz ze Xavi naciska na Lo Celso, rozumiem że tak samo nie chciał Neya, nie chciał Fresnedy i bóg wie kogo jeszcze. Wierzycie we wszystko co pisaki napiszą, a tymczades:
- To Xavi wrzuca od pierwszej minuty 16latka, z Getafe wrzucił wszystkich młodych a za to go krytykowana.
- okazało się że Ney nie było kompletnie tematu bo ffp nic nie dawało, ba dalej nie możemy rejestrować pilkarzy.
- Alonso nawet nie zarejestrowany, jak myślisz kto podjął decyzję kogo rejestrować w pierwszej kolejności?
- Pokażesz mi zespół liczący się w lm który gra w co najmniej połowie dzieciakami poniżej 20lat.? Wy macie jakąś manię dzieci w składzie.
Pep bóg la bamby ma w dupie dzieciaki, cały czas kupuje z rynku już wdrozonych piłkarzy i ich rozwija.

Reasumując Fermin to ofensywny pomocnik, 15-ty u nas, gdzie i za kogo ma grać?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?