- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1584 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
117
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
macio_944
9
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
12 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1584 Culés
0
Patdząc na kolejny sondaż tym razem ibris pptwoerdzający spadek konfederacji i wzrost koalicji.
Efekt kołodziejczaka to 2- 3% co jest dla koalicji obywatelskiej na wagę złota.Wiadomo czemu jest aż tak atakowany.
A strata konfederacji wynika z obawy (zresztą patrzeć po rodzinach na liśtach slusznie) koalicji z pisem.
https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/duzy-spadek-konfederacji-i-efekt-kolodziejczaka-ekspert-komentuje-sondaze/6j7bl2m,79cfc278
9
@Borneo napiszesz kiedyś jakiś komentarz bez błędów?
2
@Borneo Kołodziejczak i 2 - 3% xD
Chłopie zejdź na ziemię
3
@Borneo Ja to bym poczekał z wyciąganiem wniosków na podstawie dwóch sondaży xD Efekt Kołodziejczaka 2-3% gdzie poparcie AU to 0,5% - 1%. Poczekajmy jak PiS wyrzuci swoje sondaże i będzie miał pod 40% to zobaczymy czy tak ochoczo je udostępnisz xD
Nawet tutaj mamy. Efekt Kołodziejczaka -1% PO xD
0
@DaPidejpi mnie nie musisz podważać ja tylko przekazuje info.Choć wiadomo że moze boleć;)
0
@HighestInTheRoom o masz wyparcie.To że kilku działaczy sie zdenerwowało i 2 rolników spalilo flagi nie oznacza ze w terenie stracił te 2- 3%poparcia.Zwlaszcza ze pis dał ciała ze zbożem.To że pisowcy zrobili nagonkę na kolodziejczaka czy konfederaci niekoniecznie musiało to na nich zadziałać.Zwlaszcza ze konfederacja z rolnictwem ma tyle wspólnego co zeszloroczny śnieg.A to kołodziejczak był twarzą Agrounii.Działał aktywnie w mediach..
0
@Borneo Ja poczekam do wyborów bo a) aż taki duży spadek jak dla mnie jest nie realny bo nic nie odwalili takiego b) Kołodziejczak jest za dużym chamem i miał za małe poparcie, żeby tak to zadziałało.
A ta obawa to xD bo niby dlaczego wcześniej jej nie było?
0
@hayek ja sam patrzyłem na sondarze ki z 4 dni temu to byly momenty że mieli i 5% co jakiś potencjał ich pokazywalo a w innym 2%
https://gazetaolsztynska.pl/762405,Agrounia-rosnie-w-sile-Co-na-to-poslanki-i-poslowie-z-Warmii-i-Mazur.html
Różnie tu może być wiec 2- 3% może być możliwe.Jedni uznają to za zdradę a inni za mozliwosć jeśli wejdzie jako minster rolnictwa i moze coś realnie zrobić bo na tapecieza czasow agro ue jednak jest pis i to oni sa glownym wrogiem.Który obecnie nie zaoanował nad zbożem.Wrogow mozże mieć ale dla iniektorych jeśli jesteś caly czas w opozycji to nic nie zrobisz.To tak jak konfa jest w opozycji do wszystkich i nic nie robi od lat.Pojawila sie opcja z pisem stracili poparcie ale nie wszystkich.Nie wszyscy uznali ze możliwa koalicja z pisem to nie zdrada i popierają konfederacje.To samo z kolodziejczakiem.
0
@Kgorecki2500 tzn co do konfy to ludzie nie chcą koalicjo z pisem.Poza tym konfa zaliczyła trochę wpadek zwłaszcza mentzen jakues zabobony żarty z propozycji troche petru ich po obnażał.A co do agroue to twarzą jest kolodziejczak i medialnie sporo się udzielał te 2% może mieć.Potrafi halas wokół siebie zrobić.W tej chwili nie ma wiekszej reklamy bo cala Polska o nim mówi a Polacy lubią zrobić na przekór takiej kampanii.A skoro jest taka nagonka to ci co ja robia sie obawiają jego dyskredytują bo wiedzą ze te 2- 3% jest ważne.Bo to te % zdecyduje o wyborach.Zgadzam się z tobą ze trzeba czekać na wybory.