La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1808 Culés

0

Im większy nacisk meczów, tym większy nacisk treningów, zwłaszcza tych fizycznych i piłkarze zamiast być wzmocnieni fizycznie, to wkrótce będą kończyć z kontuzjami mięśniowymi i nie tylko. To jest nieuniknione. Piłkarze to nie roboty i trzeba to w końcu zrozumieć. Moim zdaniem to kwestia czasu, aż TOPowy poziom będzie powoli się obniżał. Piłkarze uciekają do Arabów, mówi się, że za pięniędzmi, a może być też kolejny powód za tym, czyli napięty kalendarz. Nie każdy robi to dla pieniędzy, ale też dla zabawy i zdrowia, a o to zdrowie ciężko jak co chwilę musisz trenować fizycznie i mniej z piłką ze względu na nacisk takich spotkań. Do tego dochodzi presja i parę innych powodów. Co do tych odejść do Arabów, to ja zostanę zdania, że uciekają za pieniędzmi. A co do tego o czym piszę, to FIFA, UEFA i każda inna federacja piłkarska, czy organizacja, albo ligii muszą zacząć szanować zdrowie swoich gwiazd, a nie dowalać do pieca.

0

@Rewolucja123 co Ty za glupoty gadasz? Im wiekszy natlok meczy tym mniej czasu na treningu a co za tym idzie odpowiednie przygotowanie organizmu. Nie ma czasu na trening prewencyjny przez co mamy plage zerwan acl. Simeone podczas turne po Azji mial tylko 3 jednostki treningowe. O tym samym mowil Pep.

0

@blaugrana16 no jest ich mniej, ale za to są bardziej skupione fizycznie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?