La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1058 Culés

3

Jutro na Wembley największe wrestlingowe wydarzenie w Europie.
@Krystian1588 @TaughtMule @PatrychoO @BartqRKO

1

@lucas/catalan jaka? Bo szczerze mówiąc wypadłem z WWE odkąd Wyatt znowu zniknął po powrocie

1

@PatrychoO AEW robi na Wembley

0

@lucas/catalan aaa, no niestety AEW mnie niezbyt interesuje. Próbowałem oglądać, ale cała otoczka nie ma podjazdu do WWE

1

@PatrychoO ale co tam otoczka. Dla mnie nie jest to najważniejsze. Na Wembley ma być ponad 80 tysięcy ludzi więc będzie się działo bo brytyjska widownia zawsze jest żywiołowa przeciwieństwie do amerykańskiej.

0

@lucas/catalan no ja wiem, dla jednych głównie liczy się poziom walk, dla drugich show. Dla mnie bardziej to drugie

0

@PatrychoO Nie podoba mi się w WWE że każda gala wygląda tak samo, wiem tną koszta pomimo że mają rekordowe przychody ale kiedyś każda gala ppv miała swój stage. AEW też mogłoby poprawić wystrój gal

0

@lucas/catalan no niestety widać, że poziom mocno spadł. Tak samo jeśli chodzi o postacie. Wszystko jest dla mnie podobne. Brakuje właśnie tak wyróżniających postaci jak Wyatt.

1

@PatrychoO Nie ma już mody na takie postacie jak Undertaker, Wyatt, Sting, Kane, w sumie trochę szkoda. WWE jeszcze brakuje technicznych wrestlerów takim jaki jest przykładowo Bryan Danielson, teraz wszyscy mają podobny styl, jeszcze jest strong stylowy Nakamura ale to wciąż mało. Powinno być różnorodnie, trochę mrocznych postaci, heavyweight, technicznych, i cruserów. Pod tym względem AEW lepiej stoi. Może zapoznaj się z Luchasaurusem z AEW jak lubisz takie postacie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?