La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1827 Culés

4

Cotygodniowy bój @Encore z Użytkownikami krytykującymi United w pełni.

1

@VamosRakieta I tak najgorszy jest @cris27 ktory konto zalozyl dziś XD

1

@Encore Ty, ale był już tu kiedyś gość o tym samym nicku, ten fanboj Messiego xD
Czyżby kolejne multikonto?

konto usunięte

1

2

@HighestInTheRoom @tristan87 Ta to on chyba xDD

0

@tristan87 @Moderacja Nie, żebym coś sugerował ( ͡° ͜ʖ ͡°)

konto usunięte

0

@Encore a po ilu dniach od rejestracji można komentować? Po roku czy 2 latach? XD
Ale zabolało XD

0

@cris27 Zaraz i tak banicję wyłapiesz za multikonto, także PDW

konto usunięte

0

@HighestInTheRoom zapoznaj się z definicją multikonta XD

konto usunięte

1

@HighestInTheRoom tu jest tyle takich multi, niektórzy się sami przyznawali i są tu do dziś.

0

@cris27 A skąd ja mam wiedzieć czy cię zbanowali czy sam se konto usunąłeś xD?
Tak czy siak, nie wiem czy regulamin zezwala na takie coś

konto usunięte

0

@HighestInTheRoom
https://www.fcbarca.com/user/HighestInTheRoom

w linku usuń swój nick i wpisz cris2706. Jakbym dostał bana to by mi konta nie usunęli.

Dapidejpi usunął kiedyś konto, założył nowe i żadnego łamania regulaminu tu nie ma.

konto usunięte

0

@HighestInTheRoom Spokojnie, kwestia czasu.

0

@cris27 Nie wiem, ktoś z moderacji musiałby się do tego ustosunkować, bo z tego co wiem Dapi tłumaczył się tym, że usunął konto ''przez przypadek'' więc może dlatego mu odpuścili.

konto usunięte

0

@HighestInTheRoom spokojnie, już napisałem priva do redakcji. Też usunąłem przez przypadek XD

No jak to nielegalne to trudno. Bo jednak chętnie podyskutowałbym z kibicem, dla którego TOP4 w lidze to sukces, mimo, że klub wydaje miliardy na nowych graczy i jeszcze kilka lat temu grywał w finale LM.

0

@HighestInTheRoom Chłop nie wytrzymał mentalnie bez wylewania swojego hejtu na LR i wrócił na nowym koncie xD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?