- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1059 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1059 Culés
3
Lens póki co po trzech kolejkach średni, żeby nie napisać słaby początek sezonu. Co prawda grali oni już z Rennes i przede wszystkim PSG, czyli zespołami, gdzie strata punktów jest wliczona w koszta. Szkoda tej ich porażki z Brestem, gdzie prowadzili najniebezpieczniejszym wynikiem w historii tej dyscypliny (2:0 dla Lens). Za tydzień Monaco. Możliwe, że na przerwę reprezentacyjną piłkarze reprezentujący Lens rozjadą się mając w dorobku 1 punkt ugrany po czterech kolejkach. Później trzeba będzie to odrabiać, jednak rozgrywanie spotkań co trzy dni z uwagi na udział w Lidze Mistrzów też może być problemem dla Frankowskiego i spółki. Jest jeszcze za wcześnie na wyroki, ale jakoś nie widzę ich z drugim wicemistrzostwem pod rząd.
0
@Ojciec5tkidzieci Kopciuszek zeszłego sezonu,jest weryfikowany na początku sezonu.
1
@FcPortoFan1999 Przede wszystkim czekamy na popisy Elyego Wahi w barwach "Krwawo-Złotych".
1
@Ojciec5tkidzieci Krwisto* :D
1
@K4tsuuu Jest słowo "krew"? Jest! :D
Nie no, druga taka moja wpadka, zaraz po "Finlandczykach" z dwa lata temu. :D