La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1940 Culés

1

Polska, Wrocław, a UKRAIŃCY jak u siebie... DRAMAT to nasze państwo. Nie ma narodu. Zero godności.
PiS ma wolną drogę. Państwo SPRZEDALI już korporacjom. Tylko robić miejsce dla przyjezdnych.

7

@John_Doe Dokładnie mordo. Jak przeszło 10lat temu byłem w Prudential Center na walce Adamka, to byli sami Polacy i już wtedy wiedziałem, ze Hamburgery sprzedały Polakom USA. Ludzie chodzili w koszulkach i czpakach z orzełkiem po NewJersey plując na historie i symbole USA xD

1

@John_Doe a myślałem, ze jak goście się czuja jak u siebie to dobrze :)

3

@John_Doe Przecież PiS to byli Twoi ulubieńcy, coś się zmieniło?

0

@borzowporzo Zapraszasz gości, a oni ci meble przestawiają... xD

Komentarz usunięty

0

@hayek Naprawdę potrafisz postawić znak "="? ;) Polacy w US, to siedzą na miejscach z lornetkami...

0

@MadafakinGuy "Święto sportu"? W studiu są zgodni. Przekręcili Duboisa!

0

@John_Doe nie wiedziałem, ze jak jest tko to można przekrecic

0

@MadafakinGuy Sędzia powinien natychmiast wznowić walkę albo go liczyć, a nie dawać mu czas na odpoczynek....

0

@John_Doe mi tam nikt nic nie przestawia :)

0

@HighestInTheRoom Gdy któraś z partii zrobi coś, TWOIM ZDANIEM, w porządku, to znaczy, że już jesteś "zaklepany". Dożywocie? Nie masz prawa krytykować? Każda partia/ustrój zrobił coś dobrego i wiele spie***lił.

0

@borzowporzo Czyli nie czują się jak u siebie!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?